MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11064041
nr 1106 4041
Stolar
4 st, 4 st, Fanett, Ilmari Tapiovaara (1914-1999), Edsbyverken. Spjälade ryggar, sitsar i formpressat trä, 1950/60-tal
Kondition: bemålade, slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 maj 2017
kl 18:11:38
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)